ABS élzáró EGGER Tölgy Bardolino természetes / H1145/ST10
Az ABS élzáró ára 1 méterre vonatkozik.
Az ABS él minimális beszerzési ára 10 méter.
Hogyan vásárolhat több métert:
  1. Kérjük, válassza ki, hogy hány méterre van szüksége (minimum 10 méter).
Élvastagság
Él magassága
Ragasztó
Adóval együtt i
A felszámított áfa összege 23% az ország számára Magyarország.
Mennyiség
Dodanie do 3-4 dní
Minimális rendelési egység a termékből: 10.
Megrendelés 10:00 holnap-ig Várható szállítási dátum - 2026. 05. 22. . 2026. 05. 27. s FoxPost Box
A termék vásárlói ezt is megvették:
Cikkszám: 8619
Márka: Agglu
AG Contact spray ragasztó (500 ml)
Bővebben
Agglu
Dodanie do 3-4 dní
Cikkszám: 480080
Márka: LAGUNA
Alsó sín RAMA 85514 / Pezsgő
Bővebben
LAGUNA
Márka: LAGUNA
Dupla felső sín 8844 / Pezsgő
LAGUNA
Márka: Gamet
Fogantyú IBIS Fehér / króm
Gamet
Márka: Egger
Faforgácslap Tölgy Bardolino természetes H1145/ST10
2800 x 2070 mm méretű forgácslap, 18 mm , 10 mm és 25 mm vastagságban. Érdeklődés esetén a deszkát az Ön által igényelt pontos méretekre vágjuk, valamint minőségi szegéllyel pántoljuk. Kapcsolatba léphet velünk online chaten, e-mailben vagy telefonon. A forgácslapok a formátum miatt csak személyes átvételre alkalmasak. Amennyiben megmunkált deszkára van...
Egger
Leírás
Kínálatunkban 0,4 mm és 2 mm vastagságú élek (lekerekített élű), ragasztóval ellátott vagy ragasztó nélküli változatokban, minden típus színtartó és egészségre ártalmatlan.
Az ABS élhez ABS élvágót ajánlunk (0,4 mm vastag élhez ajánljuk, 2 mm vastagság esetén a pengék eltörhetnek), amely egyszerűen a kívánt szélességre és hosszúságra vágja az éleket. Ha ragasztó nélküli éleket választ, javasoljuk, hogy vásároljon AG Contact spray ragasztót, hogy az éleket biztonságosan a táblára ragassza. Mind a vágógépet, mind a ragasztót megtalálja a tartozékok menüben vagy a kapcsolódó termékek között.
Termék részletei
467722
Adatlap
Anyag
ABS
Szélek kialakítása
Fa dekoráció
Ez még talán érdekelhet
Márka: Egger