Asztallap EGGER Vintage Fa Természetes / H197/ST10
A 38 mm vastag asztallap 2 mm vastag ABS-éllel körbetekert, körkörösen körbetekert munkalapokból készül, így a laminátum nagyon vastag, az élettartam pedig nagyon hosszú.
A szakaszban asztallábak Konyhai vagy irodai asztallábak és talpak széles választékát találja.
Adóval együtt i
A felszámított áfa összege 23% az ország számára Magyarország.
Mennyiség
Na objednávku
Megrendelés 10:00 holnap-ig Várható szállítási dátum - 2026. 06. 02. . 2026. 06. 05. s DHL Freight
Termék részletei
28046
Adatlap
Anyag
Forgácslap
Csoport
Fa dekoráció
A munkalap széle
Egyenes él
Munkalap vastagsága
38 mm
Minimális rendelkezésre álló szélesség
350 mm
Minimális rendelkezésre álló hosszúság
600 mm
Maximális rendelkezésre álló hosszúság
3200 mm
Maximális elérhető szélesség
900 mm
Ez még talán érdekelhet
Cikkszám: 420138
Márka: Interex
Asztalláb CLASSIC 60 mm / Fekete matt
Univerzális, kerek, fémből készült asztalláb időtlen dizájnnal, étkező-, író-, bár- vagy irodai asztalokhoz. A maximum 30 mm-es magasságállításnak köszönhetően kiválóan alkalmas egyenetlen padlókhoz is. Masszív fémszerkezete kiváló stabilitást és teherbírást biztosít. 📏 Elérhető magasságok: 710 mm – klasszikus étkező- vagy munkasztalokhoz 820 mm –...
Bővebben
Interex
Dodanie do 3-4 dní
Cikkszám: 436841
Márka: Interex design
HAIRPIN asztalláb 710 mm / Fekete
Design és minőségi asztallábak a vezető cégtől . A HAIRPIN asztalláb kiváló minőségű acélból készült, és mind kül-, mind beltéri használatra alkalmas. A z ár 1 darabra vonatkozik Az anyagvastagság 10 mm.
Bővebben
Interex design
Dodanie do 3-4 dní
Márka: Egger
Munkalap EGGER Fa Vintage természetes / H197/ST10
38 mm vastag munkalap forgácslapból és laminált bevonattal. Nagyfokú ellenállás a sérülésekkel, igénybevétellel vagy magas hőmérséklettel szemben a használat során. Félkész termékek közül választhat, vagy a termék méretre vágható . Ebben az esetben válassza az egyéni méretek opciót, és adja meg a kívánt méreteket. Ha a táblát ABS-szegéllyel is szeretné...