Munkalap EGGER Tölgy Hamilton Természetes / H3303/ST10
Műszaki paraméterek
  • Vastagság: 38 mm
  • Hosszúság: 2050 mm vagy 4000 mm
  • Szélesség: 600 mm vagy 920 mm
  • Első él: 3 mm-es rádiusz (gyári eredeti)
  • Mag: faforgácslap
  • Felület: EGGER laminátum ST10 Deepskin Rough
Megmunkálási lehetőségek
Választhat félkész terméket vagy egyedi méretre szabást.
Csak válassza a egyedi méretek lehetőséget, és adja meg a kívánt hosszúságot és szélességet.
💰 A végső ár végleges – megerősítés után azonnal megrendelheti a terméket.
Az egyedi gyártás esetén a fizetés csak online vagy banki átutalással lehetséges.
Vágás nélküli választás esetén a szélek enyhén egyenetlenek lehetnek (kb. 5 mm), ami a gyártás során megszokott.
Kiegészítők azonos dekorban
  • Hátfal
  • Tömítő profil
  • Élfólia
<p data-start="1917" data-end="
A munkalap méretei
Adóval együtt i
A felszámított áfa összege 23% az ország számára Magyarország.
Mennyiség
Dodanie do 3-4 dní
Megrendelés 10:00 holnap-ig Várható szállítási dátum - 2026. 05. 27. . 2026. 06. 01. s DHL Freight
A termék vásárlói ezt is megvették:
Cikkszám: 10864
Márka: Opes
Végzáró készlet 10mm / Szürke
Bővebben
Opes
Dodanie do 3-4 dní
Cikkszám: 492533
Márka: Kronospan
Munkalap KRONOSPAN Gold Craft Tölgy / K003 FP
38 mm vastag munkalap forgácslapból és laminált bevonattal. Nagyfokú ellenállás a sérülésekkel, igénybevétellel vagy magas hőmérséklettel szemben a használat során. Félkész termékek közül választhat, vagy a termék személyre szabható . Ebben az esetben válassza az egyéni méretek opciót, és adja meg a kívánt méreteket. Ha a táblát ABS-szegéllyel is szeretné...
Bővebben
Kronospan
Márka: Egger
Hátlap a munkalaphoz EGGER Tölgy Hamilton natúr / H3303
Egger
Márka: Alveus
Kőedény mosogatótál Alveus ROCK 130
Márka: Interex
Sarokösszekötő léc 38 mm-es munkalaphoz / Fehér
A sarokléc két munkalap derékszögben történő összekapcsolására szolgál. Alkalmas 38 mm vastagságú lapokhoz. Esztétikus és funkcionális csatlakozást tesz lehetővé vízmentes rögzítéssel, átlátszó szilikon segítségével. Műszaki paraméterek Profil magassága: 39 mm Lapvastagság: 38 mm Átfedési szélesség (felülnézet felőli oldalon): 8 mm A deszka...
Interex
Termék részletei
483900
Adatlap
Anyag
Forgácslap
Csoport
Fa dekoráció
A munkalap széle
Kerek él - utóformázás
Munkalap vastagsága
38 mm
Ez még talán érdekelhet
Márka: Egger
Tömítőszalag EGGER Oak Hamilton natúr / H3303
Egger
Márka: Italiana ferramenta
Szerelvények a munkalapok összekapcsolásához Quick
Italiana ferramenta
Márka: UNIKA
Munkalap ragasztó Color Joint CJ003 / Oak
UNIKA
Márka: Interex
38 mm-es munkalap-végléc / Fekete
A végcsíkot úgy tervezték, hogy a munkalapot az egyik oldalról befejezze - tiszta és esztétikus megjelenést biztosít, miközben védi a munkalap szélét a nedvességtől és a mechanikai sérülésektől. Alkalmas 38 mm vastagságú és 3 mm sugarú munkalapokhoz. Műszaki paraméterek Profil magassága: 39 mm A munkalap vastagsága: 38 mm Tervezve a lap sugárához: 3...
Interex
Sarokösszekötő léc 38 mm-es munkalaphoz / Fekete
A sarokléc két munkalap derékszögben történő összekapcsolására szolgál. Alkalmas 38 mm vastagságú lapokhoz. Lehetővé teszi az esztétikus és funkcionális csatlakozást vízmentes rögzítéssel, átlátszó szilikonnal. Műszaki paraméterek Profil magassága: 39 mm Lapvastagság: 38 mm Átfedési szélesség (felülnézet felőli oldalon): 8 mm A deszka sugarához...